Maxtron

Maxtron 620:


Švelnesnis kasimas

 

Didesnis dirvos saugojimas

 

Ypač patogi valdymo sistema

MAXTRON – mažiausi derliaus pažeidimai ir praradimai.

 

MAXTRON 620 – švelnus ir ypač našus runkelių kasimas tuo pačiu maksimaliai saugant dirvą. Kasimo diskai iškelia cukrinius runkelius į valymo įrenginį. Runkelių srautas eina per visą darbinį plotį per transporterį ir per DLG apdovanojimą pelniusius valymo velenus.

 

Oficialiai patvirtinti testai parodė jog su Maxtron 620 derliaus nuostoliai kasant ir valant sumažėja iki minimumo. Maxtron kasimas vadovaujasi tuo pačiu šūkiu kaip ir bulvių kasimo kombainuose: kiek įmanoma švelniau, kiek būtina agresyviau.

 

Maxtron važiuoklės konstrukcija maksimaliai apsaugo dirvą nuo suspaudimo. Du guminiai vikšrai priekyje ir didelis dvigubas ratas gale dengia dirvą visu kombaino plotu. Vairavimas gale kartu su aktyviu vikšrų vairavimu užtikrina maksimalų manevringumą su mažesniu nei vieno metro vidiniu apsisukimo spinduliu, taip išvengiama nereikalingų ir ardančių dirvos paviršių posūkių.

 

Valdyti visas kombaino funkcijas iš kabinos su VISUAL-CONTROL jautraus ekrano terminalu yra paprasta ir patogu.

2012 11 30 Kėdainių raj.

Laukuose ypatingai nepalankios sąlygos cukrinių runkelių kasimui. Nepaisant to Grimme kombainas Maxtron su vikšrine važiuokle, diskiniais iškasimo noragais ir valymo volais per visą iškasimo plotį sėkmingai kasa cukrinius runkelius ten kur kiti nė įvažiuoti negali.

 

Filmuota 12.11.30 Kėdainių r. Ūkininko J. Talmanto ūkyje.

 

2012 10/11

Grimme cukrinių runkelių kombainas Maxtron 620 jau dirba ir Suvalkijos krašte. Video:

2012-10-09

Cukrinių runkelių kombainas MAXTRON 620 – Pirmas !!!

„Nordic Sugar“ ir cukrinių runkelių augintojų kooperatyvas „Kėdainių krašto cukriniai runkeliai” šiais metais vėl organizavo cukrinių runkelių kombainų demonstravimą-varžytuves, kuriose dalyvavo ir ūkininko Jono Talmanto kombainas Grimme Maxtron 620.

 

Keturių gamintojų kombainai varžėsi kuris nukas švariau bei patirs mažiausius nuostolius.

 

Su pasididžiavimu pranešame, kad kombainas Grimme Maxtron 620 šiose varžytuvėse užėmė garbingą pirmąją vietą!

 

Su GRIMME – švelniau ir daugiau !