Purškimo principas

Genialus paprastumas

 

Danfoil purškimo technologija paremta Eurofoil purkštukais kurį sukūrė ir užpatentavo Danfoil Production. Šie purkštukai yra Danfoil purškimo technologijos pagrindas. Tyrimais įrodyta kad purškiant su šio tipo purkštukais taupomi chemikalai ir vanduo, saugoma gamta – nepaisant to derliai yra didesni nei purškiant tradiciniais purkštuvais.

 
Tik šiek tiek oro…

 

Danfoil purškimo idėjos pagrindinis variklis – oras. Didžiausias skirtumas nuo įprastų purškimo technologijų pasiekiamas oro pagalba. Skirtingai nei įprasti purkštuvai kuriems reikia vandens kaip stumiančios jėgos kuri hidraulinio spaudimo dėka per mažas įprastų purkštukų angas išpurškia vandenį ir chemikalus, Danfoil naudoja tik oro spaudimą.
Purkštukams skirta paskirstyti skystį. Prieš pat Danfoil purkštuką skystis susiduria su susiaurėjimu – taip skysčio srautas reguliuojamas. Purškiamo skysčio paskleidimas atliekamas orui veržiantis pro purkštuko plokštę laikančią skystį, o lašeliai suformuojami apatiniame krašte.

 

Paprastas genialumas

 

Danfoil purkštuko struktūra iš esmės yra paprasta. Paprasta nes pagaminta iš tvirtos ilgaamžės gumos. Paprasta nes šių purkštukų nereikia keisti net pasikeitus purškimo užduočiai. Paprasta, nes teisingai naudojant nereikalauja valymo, reguliavimų ar priežiūros. Danfoil purkštukams suteikiama 10 metų garantija.

Danfoil purškimo technologija turi šiuos neginčijamus privalumus:

 

 • Didelis našumas

 • Mažos skysčio sąnaudos, tik 30-40 litrų/hektarui

 • Sumažintos chemikalų sąnaudos

 • Geresnis dengimas ir prasiskverbimas

 • Užfiksuotas mažesnis nunešimas

 • Minimali priežiūra

 • Paprastas ir funkcionalus dizainas

 • Nereikia keisti purkštukų

 • Tinka visiems augalams

 • 10 metų garantija

 • Eurofoil® purkštukams

 • Tinka visiems pesticidams ir skystoms trąšoms

 

Tolygus skysčio paskirstymas visam augalui

 

Purškiant tuščiame lauke kur nėra augalų arba jie maži, oras dėka lašeliai pasieks žemę ir bus paskirstyti orui judant horizontaliai. Purškiant didelius augalus aplink juos susiformuos oro sūkuriai kurie užtikrins tolygų paskirstymą visam augalui, bus padengta ne tik lapų viršutinė bet ir apatinė dalis. Skysčiui padengiant apatinę lapų dalį chemikalai (lapų pesticidai) lengviau įsąvinami. Danfoil purškimo technologija leidžia išgauti reikiamo dydžio lašus bei juos paskirstyti tolygiai visam augalui, todėl žymiai sumažinamas išsisklaidymas.

Luft = Oras, Væske = Skystis

 

Oro spaudimo nustatymas konkrečiam purškimui

 

Lašų dydis ir padengimas keičiami reguliuojant oro spaudimą. Žemesnis oro spaudimas formuoja didesnius lašus (200-400 µm) kas naudojamą tuštiems laukams. Aukštesnis oro spaudimas formuoja smulkesnius lašus (100-250 µm), ir gerina jų įsiskverbimą į augalus (Didesniems ir tankesniems augalams naudojamas didesnis oro spaudimas).

 

Mažesnis chemikalų sunaudojimas

 

Naudojant Danfoil purškimo technologiją pasiekiamas didelis purškimo našumas ir efektyvumas tuo pačiu, didelei purškimų daliai, lyginant su įprastais purkštuvais, sumažinant chemikalų sunaudojimą. Tai pasiekiama pasirenkant mažesnes taikytinas normas taip sumažinant apdorojimo rodiklį. To pasekoje, sunaudojama tik 30-40 litrų vandens hektarui. Danfoil purškimo sistemos naudojimas sumažina laiko, chemikalų bei vandens sąnaudas – tiek Jūsų tiek aplinkos naudai.