Atnaujintas Ventor 4150

Ventor 4150 su bulvienojų smulkintuvu ir kita nauja įranga

 

2021 metais savaiegiuose keturių vagų bulvių kombainuose VENTOR 4150 bus idiegta keletas naujų praktiškų priedų

 

 

Įranga bulvienojų smulkinimui

 

Užsakant VENTOR 4150 kombainą galima papildomai pasirinkti HT 400 bulvienojų smulkintuvą kuris pravers labai aukštiems ir tvirtiems bulvienojams smulkinti. Bulvienojų smulkintuvas ne tik padidina bendrą kombaino našumą, bet ir sumažina galimus derliaus nuostolius bulvienojų transporteryje. Susmulkinti bulvienojai, skersinio transporterio ir integruoto paskleidėjo pagalba, plačiai paskleidžiami ankščiau nukastame plote. Smulkintuvo darbinis aukštis automatiškai valdomas “slidžių” kopijuojančių vagų viršų pagalba. Aukštį galima keisti per valdymo pultą operatoriaus kabinoje. Važiuojant keliu HT 400 hidrauliškai pakeliamas virš iškasimo kederio.

Nuotrauka: Bulvienojų smulkintuvas HT 400 ypač tinkamas ilgiems ir stipriems builvienojams smulkinti

Mažesnis žemių prilipimas

 

 

Bulvių kasimui sunkioje dirvose galima pasirinkti ypač atsparius dylimui plastikius noragus prie žemėms prilipti yra sunkiau.

 

 

 

 

Nuotraukoje: Plastikiniai noragai darbui sunkiose, limpančiose žemėse

Nuotraukoje: Apsauga nuo akmenų apsaugo noragų rėmą. Galima trijų lygių apsauga.

Papildoma iškasimo noragų apsauga nuo akmenų

 

Šalia įprastos nukertamų varžtų noragų ir noragų rėmo apsaugos, noragų rėmus galima papildomai apsaugoti nuo apkrovos papildomo nukertamo varžto apsauga. Galima pasirinkti tris reikalingos apsaugos lygius – perkišant varžta į vieną iš trijų skylių.

 

 

 

Nuotraukoje: Apsauga nuo akmenų apsaugo noragų rėmą. Galima trijų lygių apsauga.

Speedtronic transporteris

 

 

 

 

 

Papildomai galima pasirinkti “Speedronic transporterį”, sistemą kuri automatiškai reguliuoja pagrindinių transporterių ir bulvienojų transporterio greitį priklausomai nuo kombaino važiavimo greičio. Ši Sistema ženkliai palengvina operatoriaus darbą ir leidžia dar labiau apsaugoti derlių.

 

 

Nuotraukoje: Speedtronic-transporteris užtikrina automatinį pagridinių transporterių greičio keitimą pagal kombaino važiavimo greitį. 

Automatinis separatorių valymas

 

 

 

 

Taip vadinama “Turbo clean” Sistema skirta tam tikrų transporterių ir separatorių išvalymui. Transporteriai ir separatoriai išsivalo palaipsniui išsukant juos iki maksimalaus greičio. Valymą galima inicijuoti mygtuko paspaudimu arba automaškai lauko gale.

 

 

Nuotraukoje: su „Turbo Clean” sistema, transporteriai ir separatoriai maksimaliai išsukami ir išvalomi

Savaeigis kombainas su ypač mažu slėgiu į dirbą

 

 

 

Komainui VENTOR 4150 gali būti papildomai parinktos ypač didelio tūrio Michelin CEREXBIB 2 padangos VF 900/60 R38. Šių padangų UltraFlex technologija leidžia jas naudoti su mažu oro slėgiu kas ženkliai padidina sąlyčio su dirva plotį, o tai savo ruožtu lemia mažesnį slėgį.

 

 

 

Nuotraukoje: Didesnė dirvos apsauga su MICHELIN CEREXBIB 2 padangomis

Greitas iškrovimas

 

 

Naujai suprojektuota bunkerio iškrovimo konvejerio pavara dabar leidžia iškrauti 15 tonų talpos bunker per 60 sekundžių.

 

 

Derlingumo žemėlapiai

 

 

Derlingumo įvertinimui skirtingose lauko vietose VENTOR 4150 galima įrengti su integruota masės žemėlapių kūrimo sistema. Remiantis gautais duomenimis galima sukurti lauko derlingumo skirtumų žemėlapį. Su FMIS (Mangement Informtion System) galima suplanuoti tręšimo, purškimo ar sodinimo poreikius skirtingoms lauko vietoms. Visi duomenys gali būti išsaugoti ISO-XML formatu ir su SUB raktu ar kitu būdu perkelti į “agrirouter” duombazę.

 

Nuotraukoje: Irašyti derlingumo duomenys iškarto rodomi valdymo terminale.

Reikia pagalbos?
KLAUSKITE  MUS RASITE:

  • Technikos tiekimo kompanija, UAB
   Šermukšnių g. 19, LT-35113 Panevėžys
  • Tel. 8 615 50190 / 8 614 51213
   El.p.: ttk@ttk.lt
  • Įm. kodas 302302947, PVM kodas LT100004658217