Bulvių kombainai

Grimme kasamoji WH 200

Dviejų vagų pakabinama kasamoji, traktoriams nuo 68 AG

Grimme WH 200 kasamoji skirtingoms užduotims:

  • Mechaninė bulvių ir kitų šakniavaisių kasamoji mažam ūkiui

  • Dviejų pakopų bulvių kasimui

  • Abra kombinacijoje su bulvių kombainu siekiant padidinti našumą kasant 2+2=4 vagas

Kasamoji gali būti agregatuojama su traktoriais nuo 68 AG. Du pagrindiniai transporteriai su papildomu kritimo laipteliu užtikrina gerą žemių atskyrimą bet kokiomis sąlygomis. Rotacinis kratytuvas, dar labiau pagerinantis žemės atskyrimą, gali būti pasirenkamas papildomai.

Susisiekti

 

Grimme SE 75 20 – prikabinamas vienos vagos bulvių kombainas

Prikabinamas vienos vagos bulvių kasimo kombainas su dviejų tonų bunkeriu skirtas mažiems ir vidutinio dyžio laukams.

Kompaktiškas ir manevringas bulvių kombainas SE 75-20 specialiai kurtas vidutiniems ir mažiems ūkiams. Kombainas išsiskirai geru bulvių iškasimo įrangos matomumu ir lengvu valdymu. Bulvienojai švelniai atskiriami nuo bulvių srauto, o perkritimai nuo vieno transporterio ant kito minimalūs. Didelis rūšiavimo stalas leidžia patogiai atrinkti likusias šiušles ir į sandėlį parvežti švarias bulves.

Susisiekti

Grimme SE 140

Prikabinamas vienos vagos bulvių kombainas su 4 t bunkerių vidutinio dydžio laukams

SE 140 – kompaktiškas, bet našus kombainas. Geras iškasimo įrenginio dešinėje pusėje matomumas . Bulvių srautas nuo pirmo pagrindinio transporterio keliauja į antrą transporterį – taip vienu metu atliekami trys veiksmai – sijojimas, bulvienojų atskyrimas ir transportavimas. Sekantys separatoriai gali atskiria grumstus ir akmenis. Nuo separatorių srautas per inspekcinį stalą nukreipiamas į 4-ių tonų bunkerį. Lengvai valdomas ir prižiūrimas kombainas vidutinio dydžio ūkiui.

Susisiekti

Grimme SE 75/85-55

Vienos vagos bulvių iškasimo kombainas su 5.5 tonų bunkeriu, profesionaliam augintojui

Grimme SE 75-55 – inovatyvus vienos vagos bulvių kasimo kombainas su 5.5 t bunkeriu. Konstrukcija užtikrina lengvą valdymą bei priežiūrą, taip pat gerą iškasimo srities matomumą. Švelnus bet efektyvus bulvienojų separatorius bei pasirinkimas iš trijų skirtingų separatorių yra vienas šio kombaino privalumų. Iš separatorių šankiavaisiai per inspekcinį stalą nukreipiami į bunkerį. SE 75-55 gali būti valdomas ir su ISOBUS. Centrinis separatorių valdymas, Clean Contro ir Speedronic (automatinis separatorių greičio valdymas) galimas kaip papildoma įranga leidžianti dar palengvinti operatoriaus darbą bei pagerinti bulvių apsaugą nuo sužeidimų.

Susisiekti

Grimme SE 150/170-60 – Dvivagis bulvių kombainas 

Prikabinamas dviejų vagų bulvių kasimo kombainas su iki 7.5 talpos bunkeriais

Bulvių kombainas SE 150-60 leidžia našiai, bet tuo pačiu ir švelniai kasti bulves ir kitus šakniavaisius. Yra keturi šio kombaino variantai kurie turi skirtingus separatorių tipus. Tai leidžia parinkti kombainą skirtingoms laukų sąlygoms. Galima rinktis iš trijų galimų bunkerio tipų: standartinio 6 tonų bunkerio, didelio 7.5 t bunkerio ir iškraunančio kasant 5.8 tonų bunkerio. Kombainą lengva valdyti ir prižiūrėti, o iškasimo įrenginys gerai matomas iš kabinos. Papildomai galima pasirinkti darbą lengvinančias sistemas tokias kaip pvz. video kamerų sistemą.

Susisiekti

Dvivagis bulvių kombainas EVO 290 su 9 t. bunkeriu!

Daugiau informacijos naujienų skiltyje  čia

Grimme SE 260 – Prikabinamas dviejų vagų kombainas su 6 tonų bunkeriu, traktoriams nuo 110 AG

Šis dviejų vagų prikabinamas kombainas SE 260 papildo ypač sėkmingą GRIMME SE 150-60 serijos kombainų šeimą. Šio kombaino kasimo technologija yra paremta suderinus efektyvius tačiau mažai šakniavaisius žalojančius kasimo elementus perimtus iš dvivagių kombainų SE 150-60 ir optimizuoto srauto sistemą iš vienvagių SE 75-55. Kombainas pasižymi kompaktiška konstrukcija suteikiančia daug privalumų, ypač vagų galuose. Mašinos svoris 9.2 tonos, pasirenkamų padangų storis iki 800/45-35.5 – užtikrina mažą slėgį dirvą. Kombainas SE 260 gali dirbti su ne mažesniais nei 110 AG galios traktoriais.

Susisiekti

SV 260: Prikabinamas dviejų vagų Grimme  kombainas su iki 7.5 tonų bunkeriu

Universalus dviejų vagų bulvių kombainas GRIMME SV 260 gali būti pritaikytas bet kokioms kasimo sąlygoms. Gamykloje galima užsakyti vieną iš trijų galimų kombaino versijų: su atskyrimo transporteriu, ritininiu separatoriumi arba su MultiSep volų separatoriumi. Galimos ir skirtingos pačių volų variacijos, pav. dvigubas MultiSep, MultiSep plius ritininis separatorius, MultiSep arba ritininis separatorius su virkščių atskyrimo transporteriu. Taip pat galimi trys skirtingi bunkerio tipai: Didieji 6 arba 7.5 tonų bunkeriai arba 5.5 tonų talpos Nonstop bunkeris. Galima rinktis hidraulinį vagos prispaudimo volą arba nepriklasomą gylio kontrolės sistemą TerraControl.

Susisiekti

Elevatorinis bulvių kombainas Grimme GT 170

Paskui traktorių traukiamas, dviejų vagų elevatorinis kombainas su skirtingais separatoriais skirtingoms kasimo sąlygoms. Yra dviejų modelių kombainai GT 170 M ir GT 170 S – šiuose kombainuse gali būti sumontuoti keturių skirtingų modelių separatoriai. Inovatyvi kombaino pavaros sistema, vietoje įprastinių grandinių, naudoja keletą varančiūjų V-diržų pasižyminčių mažesniu dėvėjimusi ir reikalaujančių mažiau išlaidų priežiūrai. Galima rinktis hidraulinį vagos prispaudimo volą arba nepriklasomą gylio kontrolės sistemą TerraControl, bei ypač universalią MultiSep ir/arba dvigubą MultiSep separavimo sistemą puikiai dirbančią bet kokiomis sąlygomis, pasirinkus tinkamiausius segmentinius volus. Iškrovimo elevatoriaus lanksti konstrukcija leidžia švelniai ir greitai pakrauti net gilias priekabas.

Susisiekti