Vamzdynas

GREITAI SURENKAMI ITALIJOS GREITŲ JUNGČIŲ GAMINTOJO VAMZDYNAI

 

DALLAI Srl. lyderio pozicijas užimanti Italijos įmonė gaminanti sferinius sujungimus jau daugiau kaip 50 metų. Kompanija veikianti nuo 1959 metų šiuo metu atstovaujama visame pasaulyje (daugiau nei 60-yje šalių tame tarpe JAV, Kanadoje, Australijoje, pietų Amerikos, Afrikos ir Europos šalyse), o eksportas sudaro 80% gamybos.

DALLAI gamina 5-is greitų jungčių tipus vamzdžiams (skersmuo nuo 50 iki 450 mm, slėgis nuo 5 iki 20 barų) iš plieno, aliuminio ir nerudyjančio plieno. Taip pat DALLAI gamina įsiurbimo vožtuvus, kampus, trišakius, jungtis su flanšais ir sriegiais, plieninius vamzdžius, ir kitas vamzdynų ir jų sujungimo dalis.

 

Pagrindinės DALLAI gaminamos greito sujungimo vamzdžių jungtys:
 • A tipo – naudojamos su Anfor jungtimis, žemo slėgio
 • B tipo – naudojamos su ar vietoje Bauer jungčių slėgiams iki 20 barų (priklausomai nuo dydžio)
 • C tipo – naudojamos su ar vietoje Perrot jungčių, slėgiams iki 20 barų (priklausomai nuo dydžio)
 • D tipo – naudojamos su ar vietoje Ferrati jungčių, žemo slėgio
 • Ci tipo – plieno/poliuretano vamzdynų sistema purkštukiniam lietinimui
 • “Polycrimp” (poliuretaninių vamzdžių sistema) – naujas greitų jungčių tipas skirtas greitam vamzdžių sujungimui kuris leidžia išnaudoti poliuretaninių vamzdžių privalumus ir galimybę greitai juos sujungti (slėgiams iki 10 barų)

DALLAI gaminamų sferinių greitų jungčių gama yra viena didžiausių. Tai yra vienintelis greitų jungčių gamintojas gaminantis jungtis ir didesniems nei 300 mm skersmens vamzdžiams ir tiekia savo gaminius daugybei pasaulinių jungčių, siurblinių ir laistymo įrangos gamintojų. Tarp gamyklos partnerių Europos ir JAV rinkose yra tokie vardai kaip Varisco, BBA Pumps, Pioneer Pumps, Tsurumi Pumps, Idrofoglia, Rovatti, Ocmis, Gorman-Rupp ir kiti.

 

DALLAI sujungimai naudojami įvairiose srityse:

 

 • Žemės ūkyje: laistymo sistemose ir greito sujungiamų vamzdynų sistemose įvairioms lietinimo sistemoms

 • Statybų sektoriuje: nusausinimo sistemose su surinktuvais, pramoniniu vandens tiekime ir transportavime

 • Kasyboje: greitai sujungiami vamzdynai vandens tiekimui ir išpylimui kasyklose; vandens su smėliu ir dumblo ištraukime

 • Miestų planavime: apėjimams remonto darbų metu taip išvengiant užliejimų padarinių;

 • Maisto pramonėje: nerudyjančio plieno ir aliuminiai sujungimai pieno pramonei, sulčių gamybai ir t.t.

GREITO SUJUNGIMO Ci VAMZDYNAS PURKŠTUKŲ LAISTYMO SISTEMOMS

 

 

Greitos jungtys Ci vamzdynams yra patikima sistema sudaryta iš cinkuoto plieno ir poliuretano vamzdžių kurių skersmenys 50, 63 ir 75 mm. Tai puikus technologinis sprendimas greitam šoninių linijų sujungimui ir gali būti sujugtas su pagridinėmis linijomis iki 450 mm.

 

Greitų jungčių Ci sistemos naudojamos kai pagdrindiniu lietinimo metodu pasirenkamas laistymas purkštukais, taip pat tose vietose ar laukuose kur kitokio lietinimo sistemos įrengimas yra neįmanomas arba per brangus.

 
GREITŲ JUNGČIŲ POLYCRIMP VAMZDYNAS PLAČIAM PANAUDOJIMO SPEKTRUI

 

 

Naujas DALLAI gaminys – POLYCRIMP – patikimų plieninių greitų jungčių ir praktiškų poliuretaninių vamzdžių patogi sintezė. POLYCRIM sujungimas susideda iš greitos jungties sujungtos su 25 cm ilgio SDR17 PE100 poliuretaniu vamzdžiu patikimai užspaustu gamykloje naudojant didelį slėgį. Užspaudimo procesas ir specialios antgalių tarpinės (O-ring) garantuoja aukštą kokybę ir patikimumą sistemai dirbant su dideliais slėgiais. Esant galimybei vietoje įsigyti poliuretaninių vamzdžių sutaupomi vamzdžių tranportavimo kaštai. POLYCRIMP sujungimus prie norimo ilgio poliuretaninių vamzdžių galima prilituoti savo dirbtuvėse ar net tiesiog lauke.

 

Naudojant POLYCRIMP sujungimus lengva greitai pritaikyti vamzdyną įvariausioms situacijoms dėl galima sujungimo pasukimo kampo iki 30o. Poliuretaniniai vamzdžiai atsparūs korozijai, o vandens praradimai vamzdyne maži nes viduje nesant biologinių darinių išlaikomas lygus ir glotnus vidinis vamzdžio paviršius.

 

Poliuretenas yra atsparus mechaniniam išoriniam poveikiui. Vis tik galimo mechaninio vamzdžio pažeidimo atveju, remontas bus greitas, o kaina, lyginant su viso metalinio vamzdžio pakeitimu, minimali – pakanka nupjauti pažeisto vamzdžio gabalą tiesiog lauke ir sulituoti galus prie sujungimo arba įlituoti naują poliuretanio vamzdžio gabalą.  

 

Toks vamzdynas atlaiko iki 20 barų slėgį (priklausomai nuo vamzdžio skersmens) ir gali būti naudojamas pagrindinei purkštukų laistymo sistemos, laistymo ričių, ar lašelinio laistymo sistemos vandens tiekimo linijai.

 

POLLYCRIMP taip pat sėkmingai naudojama ir pramonėje.