Dėžių priekaba

Bulves apsauganti priekaba/dėžių krautuvas Larrington

 

Larrington „Guardian box loader“ priekabos apsaugo bulves nuo mechaninių pažeidimų kurie dažni iškrovimo ir pervežimo į sandėlį metu. Bulves į Larrington priekaboje esančias dėžes galima krauti lyg krautumėte į paprastą priekabą. 50 mm paminkštinimas apsaugo bulves nuo smūgių, o patentuota atsidarančių tentų sistema leidžia tolygiai paskirstyti bulves į apačioje esančias dėžes. Tokio iškrovimo metu nereikia kombaino iškrovimo elevatoriaus nuleisti kuo žemiau į dėžę. Taip ne tik taupomas laikas bet ir apsaugoma brangi kombaino dalis nuo galimo pažeidimo.

 

video:

 

Pamikštintas priekabos viršus

 

Leidžia užpildyti ant priekabos esančias dėžes greitai, patogiai saugiai tiek bulvėms tiek technikai. Bulvės išpilamos ant PVC 50 mm storio pamikštinto minkšta puta tento, toliau jos švelniai nubyra į lanksčius piltuvus. Paminštimai piltuvų apačioje sušvelnina ir sulėtina kritimą.

 

Patentuota piltuvo atidarymo sistema

 

Larrington patentuota atidatymo/uždarymo sistema neleidžai bulvėms iškart kristi į kietas dėžes apačioje. Tik kai bulvių svoris pasiekia 25 kg, užrakto spyruoklės lėtai atsidaro piltuvo dugną, o bulvės švelniai išbyra į patį medinės dėžės dugną.


Dėžių užpildymas lyg paprastos priekabos

 

Vienas esminių Larrington „Guardian Box“ priekabos privalumų yra tas kad dėžes galima užpildyti taip lengvai lyg būtu pildoma paprasta priekaba. Paprasta pildant dėžės tiesiai iš kombaino, kombaino elevatorių reikia nuleisti kuo arčiau dėžes dugno, nes norima apsaugoti derlių nuo pažeidimo. Ypač pavojinga jei procedūra atliekama nesustojus kombainui. Tokiu atveju galimų pažeidimų metu nuostoliai gali siekti dešimtis tūkstančių. Larrington „Guardian Box“ priekaba/krautuvas apsaugo ne tik kombainą bet ir akivaidžiai apsaugo pačias bulves nuo sudaužymų.


Apsaugotos nuo pažeidimų bulvės

 

Remdamiesi keletos metų patirtimi esami klientai praneša apie sumažėjusius nuostolius mažiausiai 10%.

 
Priekaba pagal Jūsų poreikius

 

Standartinė priekaba talpina 8 dėžes. Larringto gali pagaminti ir 6, 10 ir 12 dėžių talpinančias priekabas. Tandeminė važiuoklė yra standarintinėje komplektacijoje, tačiau vis populiarėja trijų ašių važiuoklė ženkiai sumažintanti dirvos suslėgimą. Kita papildomai pasirenkama įranga gali būti nuo LED šviesų iki hidraulinės grąžulo atramos. Priekabos gaminamos pagal individualų užsakymą ir gali būti pritaikytos Jūsų turimų dėžių išmatavimams ir su Jūsų pageidaujama įranga.

 

Priimame užsakymus ir kitoms prikaboms.