Sandėlių technika

 

RH priėmimo bunkeriai

Bunkerio užduotis – kuo greičiau ir kuo švelniau priimti produkciją iš priekabos ir išvalius patiekti į sandėlį. Tinkamai parinktas bunkeris ne tik padidina laukuose dirbančių kombainų našumą, bet ir apsaugo sandėlį nuo grumstų ir žemių. Visa tai efektyviai atlieka skirtingų dydžių ir modifikacijų Grimme RH serijos bunkeriai.
RH Bunkeriai komplektuojami su valymo-rūšiavimo segmentais. RH Combi/Combi Mini bunkeriai su rūšiavimu į kelias frakcijas bei inspekciniu stalu, platforma žmonėms.
Švelnūs poliuretaniniai ritiniai saugo bulves ir efektyviau nei plieniniai, atskiria grumstus, žemes ir t.t. Nepriklausomas ritinių „1-3-5“ ir „2-4-6“ grupių valdymas leidžia ypač tiksliai ir greitai nustatyti tarpus skirtingų dydžių ir formų bulvėms. Ypatinga ritinių forma apsaugo nuo užsikimšimo akmeninis bei bulvienojais. Ritinių hidraulinių motorų pavara tiesioginė kiekvienam iš jų – mažesnės, lyginant su grandininėmis pavaromis, darbo sąnaudos.

 

 

Tandeminis priėmimo bunkeris TH 624

„Laikas pinigai“ – su tandeminiu priėmimo bunkeriu TH 624 žymiai sumažinamas laukimo laikas, priekabos prie sandėlio ilgam neužsilaiko.

 

Tandeminis priėmimo bunkeris TH 624 dirba kaip užkrovimo buferis po jo sekančiam paprastam priėmimo bunkeriui, pvz. RH 24-60. Taip žymiai sumažinamas užkrovimo greitis, priekaba gali tučtuojau važiuoti atgal į lauką.

 

Priklausomai nuo priekabų dyžio iškrovimo greitis su tuo pačiu transporto ir žmonių parku padidėja 50-70%.

 

Iškrovimo metu TH 624 hidrauliškai reguliuoja srautą, kad užtikrintu kuo efektyvesnį juo užkraunamo bunkerio panaudojimą.

 

TH – 624 – trumpesnis iškrovimo laikas, padidintas turimo transporto našumas, padidintas visos sandėlio užkrovimo linijos našumas.

 

 

RH Combi/Combi Mini

 

RH Combi/Combi Mini bunkeriai su rūšiavimu į kelias frakcijas bei inspekciniu stalu, platforma žmonėms.

Užkrovimo transporteriai SL

Informacija ruošiama.

 

Transporteriai SC/TC

Viengubi ir dvigubi transporteriai pasižymi ilgaamže tvirta konstrukcija. DLG apdovanojimą pelnęs „oro pagalvės nusileidimas“ užtikrina švelnų sekančio konvejerio užkrovimą.

 

Aktyvūs transporterio šonai ir belaipsniškai reguliuojamas pavaros greitis tempimo pusėje, leidžia našiai krauti ir itin gausų srautą. Kompaktiška transporterio rėmo konstrukcija leidžia šiuos tranporterius naudoti ir kaip inspekcinius stalus. Plieniniai atraminiai voleliai su uždarais guoliais nereikalauja priežiūros.

 

DLG apdovanojimą pelnęs „oro pagalvės nusileidimas“ užtikrina švelnų sekančio konvejerio užkrovimą. Atraminiai ratukai pakelia diržą – taip išvengiama produkcijos pažeidimų dėl kietų atraminių ratukų po diržu. Kritimo aukštis reguliuojamas belaipsniškai.

 

Informacija ruošiama.

 

Švelnus, pilnai automatinis dėžių užpyldymas

 

GBF yra pilnai automatinis dėžių užpylėjas kurį galima naudoti tiek užpildant bulvėmis sandėlį, tiek ir jų rūšiavimo metu. Reguliuojamas bulvių padavimo į užpylėją aukštis, bei reguliuojamas dėžių rėmas leidžia užpildyti įvairių dydžių dėžes. Dėžes užpildantys tranporteriai turi hidrauliškai lankstomą antgalį kuris sumažina bulvių kritimo į dėžes aukštį. Mašinos nustatymus galima keisti per GBT valdymo pultą. Galimas Flow Control jungtis leidžianti pradėti ir sustabdyti visa liniją.

 

Daržovių sandėlių technika: bulvių, morkų rūšiuotuvai, didmaišių ir dėžių užpylėjai, plaunamosios ir valomosios, bunkeriai, transporteriai;