SL 700

Nauji Grimme sandėlio užkrovimo transporteriai SL 700 ir SL 900

 
 

2022 sezonui Grimme pristatė visiškai naujai sukurtus sandėlių užkrovimo transporterius SL 900 ir SL 700

 

2022 sezonui Grimme pristatė visiškai naujai sukurtus sandėlių užkrovimo transporterius SL 900 ir SL 700 kurie sudernina didžiausią našumą su optimaliu daržovių derliaus saugojimu bei lengvu valdymu. Sandėlių užkrovėjai gali būti naudojami sandėlių užkrovimui bulvėmis, svogūnais, burokėliais, salierais ir kitais biriais produktais.

SL 900 serija – nauja meistriškumo klasė

Nauja SL 900 serija – pažangi patikrintos SL 80 serijos plėtra. Lyginant su ankstesniu modeliu, transporterio juostos plotis nuo 800 mm išplatintas iki 900 mm. Juostos lovio forma taip pat optimizuota srauto vientisumo užtikrinimui. Tai leidžia našumą padidinti dar labiau. Kaip alternatyvą galima sumažinti juostos greitį ir taip apsaugoti derlių nuo pažeidimų. SL 900 serija turi du modelius, SL 916 su užkrovimo juostos ilgiu nuo 9.7 iki 16.5 m ir SL 919 kurio užkrovimo juostos ilgis nuo 12.2 iki 19.5 m. Kaip papildomą irangą abiem modeliams galima pasirinkti ir „Quantum užpildymo konvejerį” kuris, nepriklausomai nuo užkrovimo transporterio pasukimo kampo, užtikrina pastovų mažą kritimo aukštį. Ši opcija taip pat leidžia padidinti pasukimo kampą iki 180o bei sandėlio užkrovimo našumą. Quantum užkrovimo konvejeris padidina SL 916 užkrovimo ilgį iki 17.7 m, atitinkamai SL 919 iki 20.7 m.

SL 916 su nauja 900 mm pločio konvejerio juosta 

SL 700 serija – su Quantum padavimo konvejeriu ir išmaniomis bulvių sandėlio užpildymo funkcijomis

Naujos SL 700 serijos sandėlio užkrovimo transporteriai montuojami su 66 cm pločio, 16.5 m ilgio konvejerio juosta. Šis užkrautuvas taip pat gali būti montuojamas su Quantum padavimo transporteriu. Tai padidina užkrovimo ilgį iki 17.7 m. Kaip ir SL 900 serijoje, SL 700 turi naujas sandėlio užpildymo funkcijas bei naują intuityvų valdymą.

SL 716 Quantum pirmas sandėlio užkrovimo transporteris savo klasėje su Grimme Quantum padavimo transporteriu

Naujos patogesnės sandėlio užpildymo funkcijos  

Trys naujos sandėlio užpildymo funkcijos:

 

 StoreMatic-BAZINIS

Su šia sandėlio užpildymo funkcija, sukimosi kryptis keičiasi, kai tik optiniai jutikliai ant važiuoklės aptinka laisvai pastatomas ribines lenteles. Formuojant tolygų supilto derliaus aukštį, rankinių būdu galima keisti pauzės laiką kampuose.

 

StoreMatic PLIUS

Papildomai pasirenkama StoreMatic PLIUS funkcija aptinka sandėlio sienas ar kitas kliūtis. Tam pasitelkiami ultragarsiniai sensoriai sumontuoti konvejerio viršutinėje dalyje. Papildomai, sistema reaguoja į užkrovimo aukščio netolygumus ir juos automatiškai užpildo sumažindama pasukimo greitį. Taip pat užkrovimo tranporteris gali automatiškai sutraukti teleskopinį konvejerį apsisukimo taškuose arba pakelti nepriklausomai.

 

StoreMatic PRO

Šis premium paketas apima abiejų StoreMatic BAZINĮ ir StoreMatic PLIUS funkcijas. Šalia šių funkcijų StoreMatic PRO papildomai suteikia šias papildomas išmaniąsias funkcijas: Pasukimo pločio taškai gali būti nustatyti nepriklausomai kairėje ir dešinėje. Šie taškai gali būti keičiami užkrovimo metu per valdymo pultą CCI 800. Taip pat galima keisti kampų užpildymą, automatiškai keisti laiptelį, belaipsniškai keisti išpylimo aukštį bei keisti maksimalų užkrovimo aukštį. Su StoreMatic PRO naudotojas gali naudoti tris nustatytas programas, maksimalus našumas, maksimalį derliaus apsauga, ir vidurinė suderinanti maksimalų našumą bei apsaugą viename. Su šiomis programomis papildomų verčių įvedimas labiau intuityvus. Dėl naujos vartotojo sąsajos CCI 800 operatoriaus terminale mašinos veikimas yra aiškiai struktūrizuotas, o išmatuotų jutiklių duomenys ir mašinos nustatymai yra aiškiai matomi. Tokie nustatymai kaip greičiai, pasukimo pločiai ar užkrovimo aukščiai gali būti išsaugomi kaip scenarijus tam tikrai vietai ar kraunamai kultūrai.

Mašinos nustatymai gali būti keičiami su CCI 800 valdymo pultu.

 

„Flow Control“ linijos valdymas galimas visoms sandėlio linijos mašinoms. Naudojant šią funkciją, operatorius išjungia ir įjungia visą mašinų liniją nustatytu eiliškumu. Pagdindinės sandėlio užkrovimo transporterio funkcijos gali būti keičiamos per papildomai pasirenkamą nuotolinį radio pultą.

 

Kompaktiškas dizainas

 

Naujos kartos sandėlio užkrovimo transporteriai iškart atkreipia dėlmėsį savo atvira ir plona mašinos forma su svoriais išdėstytais važiuoklės šonuose. Tai sumažina žemių ir purvo kaupimasį ant važiuoklės ir ženkliai palengvina aptarnavimą. Dišlių galima lengvai nusukti į šoną, jo nereikia nuimti. Standartinis, hidraulinis važiuoklės perstatymas iš transporto į krovos padėtį patogiai atliekamas su valdymo pultu.

SL 916 – nauja atvira važiuoklė sumažina žemių ir purvo kaupimasi