EVO 290 AirSep

EVO 290


Pirmasis bunkerinis bulvių kombainas su Airsep

 

EVO 290 AirSep – našiausias, bet tuo pačiu ir švelniausias bunkerinis bulvių kombainas pasaulyje.

 

2013 metais Agritechnika 2013 parodoje, Grimme ir dukterinė įmonė Spudnik iš JAV pristatė revoliucinį akmenų ir grumstų separavimo įrenginį AirSep, kuriam buvo suteiktas auksinis DLG medalis. Nuo tada, Spudnik įmonė pardavė daugiau nei 150 bulvių kombainų ir priėmimo bunkerių su šia separavimo įranga. Pastaruosius keturis metus AirSep sistema buvo kruopščiai testuojama ir tobulinama siekiant žymiai sumažinti tiek jos gabaritus, tiek ir energinos sąnaudas.

 

Atsiradus naujajam dviejų vagų prikabinam kombainui EVO 290 su 9-ių tonų bunkeriu ir TriSys važiuokle mažinančia slėgį į dirvą, pirmą kartą tapo įmanoma integruoti AirSep separavimo sistemą ir į Grimme bulvių kombainą.

 

Nuo iškasimo noragų bulvės keliauja per pirmą pagrindinį transporterį. Bulvėms keliaujant atruoju pagridiniu transporteriu, bulvienojų transporterio pagalba nuo gumbų atskiriamos žalienos. Po to bulvės ir likę nešvarumai nuo antojo transporterio patenka į AirSep separavimo įrangą. Ten generuojama oro srovė atskiria visus akmenis ir drėgnus grumstus. AirSep separatoriaus padėtis maksimaliai apsago bulves nuo pažeidimų nes visos šiukšlės iš srauto pašalinamos ansktyvame etape. Šiukšlės patenka į atskirą šiukšlių bunkerį ir gali būti iškraunamos lauko gale.

 

Pagaliau bulvių srautas patenka ant ežinių separatorių. Pirštinis separatovimo transporteris išvalo srautą nuo sausų grumstų. Bulvės per inspekcinį apžiūros transporterį patenka į 9-ių tonų bunkerį. Operatorius iš traktoriaus kabinos per valdymo pultą gali keisti AirSep nustatymus, tačiau tai retai būtina. AirSep varomas integruotos kombaine vidinės hidraulikos pagalba, todėl atskiras variklis šiam separatoriui nereikalingas. Dirbti su EVO 290 kombainu turinčiu AirSep separatorių gali 205 AG traktorius – tai tik 25 AG daugiau nei reikia kombainui be AirSep.

 

EVO 290 AirSep – primas pasaulyje bunkerinis bulvių kombainas su patentuota separavimo įranga išnaudojančia puikias SE kombainų savybes ir neprilygstamą AirSep separacijos tikslumą. Šios kombinacijos dėka kombainas EVO 290 AirSep yra našiausias, bet tuo pačiu ir švelniausias kasamoms bulvėms kombainas pasaulyje.

 

EVO 290 AirSep naujo dizaino kombainas debiutuoja parodoje Agritechnika 2017.

 

(parengta 2017.11.11 pagal www.grimme.de)

Reikia pagalbos?
KLAUSKITE  MUS RASITE:

  • Technikos tiekimo kompanija, UAB
   Šermukšnių g. 19, LT-35113 Panevėžys
  • Tel. 8 615 50190 / 8 614 51213
   El.p.: ttk@ttk.lt
  • Įm. kodas 302302947, PVM kodas LT100004658217