VENTOR 4150: 4-ių vagų, 15 tonų bunkeris, 530 AG

Tarptautinės parodos Agritechnika 2017 metu GRIMME pristatys savo naująjį keturių vagų savaeigį bulvių kombainą VENTOR 4150 su 15-os tonų talpos bunkeriu kurį galima iškrauti kasimo metu nestabdant. Pagrindinis šio 530 AG savaiegio kombaino elementas yra SE sistema – separuojančių mechanizmų kombinacija susidedanti iš nešančių ir separuojančių transporterių bei bulvienojų ir piktžolių atskyrimo transporterio. Ši sistema yra plačiai naudojama šiuolaikiniuose vienos ir dviejų vagų kombainuose. Tačiau šios sistemos pritaikymas keturių vagų kombainuose anksčiau niekada nebuvo sėkmingas dėl buvusių technologinių kliučių.

 

Puikios charekteristikos

 

VENTOR 4150 yra pirmas keliuose legaliai galintis važiuoti savaeigis keturių vagų kombainas su SE sistema, kas padidina našumą dvigubai lyginant su dvivagiu kombainu. Tai tapo įmanoma padalinus kasamų bulvių srautą į dvi pagrindines dalis per visą kombaino ilgį. Inovatyvus ežinių separuojančių transporterių esančių abiejuose kombaino šonuose, sulenkimo mechanizmas susiaurino kombainą iki leistino važiuoti kelyje pločio.

 

Komabino VENTOR 415 privalumai matomi jau mašinos priekinėje dalyje. SE sistemos integravimas leidžia kasti taupant degalus nes nereikia naudoti bulvienojų smulkintuvo. Bulvių iškasimo transporterio priekyje nėra jokių ratų kurie gali slėgti dirvą, pažeisti bulves ar formuoti grumstus. Tai leidžia pradėti kasti iškarto, net lauko atidarymui naujame lauke. Terra Float sistemos dėka bulvės tolygiai paskirstomos ant pirmojo iškasimo transporterio, kas užtikrina puikų žemių atskyrimą. Speedtronic sistema automatiškai reguliuoja separuojančių transporterių greitį, kas palengvina operatoriaus darbą. Praėjusio separuojančius transporterius bulvės atsiduria ant inspekcinio stalo kur juos ant inspekcinės platformos gali peržiūrėti iki trijų žmonių. Peržiūrėtos bulvės po to keliauja į 15-os tonų bunkerį.

 


Dirvožemio ir bulvių apsauga

 

VENTOR 4150 važiuoklė taip pat turi keletą privalumų. Ratų sistema su „krabo vairavimu“ bei plačiomis padangomis (priekyje: 900/70 R32, gale: 900/60 R38) saugo lauko dirvožemį nuo suslėgimo – kombainas spaudžia dirvą visame susilietimo plote vienodu slėgiu. Patentuotos žemių atskyrimo sistemos dėka „krabo vairavimas“ netrukdo sklandaus ir nepertraukiamo perėjimo nuo pirmojo ant antrojo pagrindinio transporterio.

 

VENTOR vidinis apsisukimo spindulys yra tik 6.1 m – kombainas žymiai manevringesnis už bet kurią prikabinamo kombaino ir traktoriaus kombinaciją. Automatinis ašies grįžimas į centrinę padėtį bei automatinis išlyginimas yra standartinės įrangos pakete.

 

Išskirtinis patogumas

 

Operatorius turi puikų matomumą priekyje, patogioje kabinoje, dėka „ErgoDrive“ valdymo sistemos, patogiai pasiekiamos ir valdomos visos kombaino funkcijos. Naujasis valdymo terminalas CCI 1200 su 12.1 colių ekranu bei naujasis interaktyvus modulis GDI suteikia operatoriui puikią kombaino funkcijų bei darbo apžvalgą. Visual protect kamerų sistema, grįžimo namo funkcija, MemoriControl sistema leižianti kasimo parametrų išsaugojimą ir peržiūrą bei autopilotas – visa tai kombaino standartinės įrangos pakete.

 

Matysite viską

 

VENTOR kombainuose bus montuojama nauja video sistema ProCam su aukštos kokybės plataus kampo kameromis bei aukštos rezoliucijos monitoriumi su padalinto ekrano funkcija. Tradicinės stebėjimo sistemos leidžia matyti kombaino galą, bet ne kas vyksta kombaino šonuose. To pasekoje yra pavojus žmonėms, bei didesnis pažeidimo pav. į medį pavojus. Nepaisant nemenko kombaino dydžio, su ProCam operatorius be kliūčių matys 360o vaizdą be jokių „aklų zonų“.

 

VENTOR 4150 debiutuoja 2017 metų Agritechnika parodoje, įsigyti šį kombainą galima jau 2018 metų bulviakasiui.

Reikia pagalbos?
KLAUSKITE  MUS RASITE:

  • Technikos tiekimo kompanija, UAB
   Šermukšnių g. 19, LT-35113 Panevėžys
  • Tel. 8 615 50190 / 8 614 51213
   El.p.: ttk@ttk.lt
  • Įm. kodas 302302947, PVM kodas LT100004658217