Įpurškimas

Danfoil Ipurškimo sistema MultiDose 2000

 

Našumas, lankstumas ir įpurškimo efektyvumas – pagrindinės Danfoil įpurškimo sistemos savybės. Ši sistema užtikrina didelį tikslumą ir paprastą naudojimą. Naudojant MultiDose 2000 įpurškimo sistemą, į pagrindinį baką pilamas tik švarus vanduo, o purškiant jis sumaišomas su iki šešių skirtingų pesticidų rūšimis. Ši sistema žymiai palengvina darbą kai tame pačiame lauke skirtinguose plotuose reikalingi skirtingi purškiamos chemijos mišiniai.

 

  • Vanduo ir chemikalai atskiruose bakuose

  • Nėra cheminių nuosėdų ir nepanaudotų likučių

  • Greitas chemikalų pakeitimas

  • Vandens ir chemikalų dozavimas keičiamas nesustojus

  • Paprastas automatizuotas valymas

  • Didelis purškimo darbų lankstumas

 

Danfoil MultiDose 2000 įpurškimo sistemos privalumai

 

Vanduo ir chemikalai laikomi atskirai. Chemikalai atskirai laikomi smūgiams atspariuose bakuose. Taip išvengiami nuostoliai nepanaudojus viso užmaišyto mišinio.

 

Pakartotinis chemikalų panaudojimas. Vanduo ir chemikalai sumaišomi prieš pat išpurškimą, todėl likę bakuose chemikalai gali būti panaudoti kitam kartui.

 

Maišymo siurblių valdymas leidžia pasirinkti purškimo sistemą pagal situaciją. Galima įrengti iki 6 siurblių.

 

Greitas chemikalų pakeitimas. Galima pasirinkti iki 6 dozavimo siurblių, todėl galima purkšti 6-is skirtingus pesticidus, skirtingais kiekiais juos įmaišant į vandenį.

 

Vandens ir chemikalų dozavimas reguliuojamas purškiant. Dozavimas gali būti keičiamas nepriklausomai vienas nuo kito. Valdymo pultas su monitoriumi traktoriaus kabinoje.

 

Paprastas automatinis valymas. Paprastas ir greitas valymas leidžia tučtuojau tęsti darbą su kitais chemikalais.

 

Purškimo užduočių lankstumas. Danfoil įpurškimo sistema kartu su purškimo technologija kuri remiasi oro spaudimu leidžia dirbti lauke ilgiau nei su įprastais purkštuvais. Nereikia grįžti keisti chemikalų ar plauti vandens bako, taip taupomas laikas.